Movies
Ratings
16
The Man from EarthRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0