Series
Ratings
65
The Beauty InsideRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
2004 Human MarketRated ★ 3.5- Sinsedae Bogo Eoreundeureun MollayoRated ★ 4.0
Green RoseRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Love and AmbitionRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0