Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
No EscapeRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
August RushRated ★ 4.0
ChefRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
RedRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
UlyssesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0