Series
Ratings
26
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5