Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0