Titles you rated
Man of SteelRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0