Titles you rated
InsurgentRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0