Movies
Ratings
141
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5