Movies
Ratings
235
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0