Series
Ratings
219
The SpyRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Black RabbitRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5
EricRated ★ 3.0
Giri/HajiRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5