Movies
Ratings
633
The Last LaughRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0