Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Super CrooksRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
GivenRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 1.0