Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 1.5