Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Love Me When You CanRated ★ 5.0
Blue Skies of Jeju IslandRated ★ 5.0- Jutaeggaebosu JageobiljiRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0