Series
Ratings
55
Why Women KillRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5