Series
Ratings
29
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Nail Shop ParisRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5