Movies
Ratings
19
King and the ClownRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5