Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5