Titles you rated
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The KillingRated ★ 4.0