Series
Ratings
78
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 4.5
Infinite PowerRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.5- Late Night HospitalRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
The VirusRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5