Movies
Ratings
30
The ChaserRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0