Movies
Ratings
41
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0