Movies
Ratings
20
Tidal WaveRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5