Movies
Ratings
196
The Classified FileRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
City of Life and DeathRated ★ 3.0
Green ChairRated ★ 2.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
IntimacyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0