Movies
Ratings
205
Bad BoysRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 1.5
Big GameRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0