Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BrickRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 4.0
Salem's LotRated ★ 3.5
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0