Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
The BreakthroughRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
Red RoseRated ★ 3.5