Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0