Movies
Ratings
31
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Maid and the MagicianRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0