Series
Ratings
40
Mask GirlRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Queen of the MaskRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 3.5
InsiderRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0