Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5