Movies
Ratings
15
Real SteelRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0