Movies
Ratings
201
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 3.5