Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0