Series
Ratings
32
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0