Series
Ratings
17
Marry Him If You DareRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0