Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.5