Titles you rated
GiantRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5