Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 1.5
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0