Series
Ratings
12
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0