Titles you rated
Elite SquadRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0