Series
Ratings
20
MindhunterRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 1.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5