Series
Ratings
12
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0