Series
Ratings
30
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Girls' Last TourRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0