Series
Ratings
320
DuelRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0