Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5