Movies
Ratings
305
The Front LineRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
BaitRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0