Series
Ratings
76
Hidden IdentityRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 4.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5