Movies
Ratings
16
PunchRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0