Titles you rated
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5